Olathe, KS
8/24/2019











                                                    JCPRD U Kids Triathlon
                                                      Age 6 - 10 Results
                                                               
                                         100 meter Swim - 3.6 mile Bike - 1 mile Run

Place Div/Tot   Bib  Name                    Age Sex Rank Swim   Trn.1  Rank Bike  Trn.2 Rank Run Finish
===== ========= ==== ======================= === === =========== ====== ========== ===== ===============
    1   1/16      83 Kypton O'Neal             10 M      6  1:27  0:39    3 10:39  0:30    1  7:17   20:30 
    2   1/9       10 Max Beesley                8 M     22  1:47  1:34    1  8:49  0:39   22  9:58   22:45 
    3   2/16      13 Bridger Reimche           10 M     25  1:48  0:55    4 12:22  0:19    2  7:35   22:57 
    4   1/10      28 Britta Hydeman            10 F      3  1:24  1:19    6 13:37  0:17    4  7:52   24:27 
    5   3/16      20 Cash Schneider            10 M      1  1:20  1:21    7 14:12  0:21    5  7:57   25:10 
    6   2/10      59 Irene Gettya              10 F      9  1:28  1:10    5 13:24  0:21   18  9:24   25:46 
    7   1/10      79 Cameron Sablin             9 M     24  1:48  0:50   11 14:37  0:22    8  8:46   26:21 
    8   2/10      40 Grayson Masterson          9 M     51  2:14  1:13    8 14:15  0:25    6  8:28   26:33 
    9   1/10      24 Dylan Tenbrink             9 F     12  1:35  1:08    9 14:33  0:58   14  9:11   27:24 
   10   4/16      86 Daxton Weigand            10 M     23  1:47  2:26   10 14:35  0:22   17  9:23   28:31 
   11   3/10      37 Hank Stewart               9 M     68  2:33  1:25   13 15:42  0:23   11  8:57   28:59 
   12   5/16       2 Kaleb Barikmo             10 M      4  1:24  1:52   19 16:36  0:24    9  8:47   29:02 
   13   6/16      23 Logan Cantrell Walke      10 M     14  1:37  1:54   17 16:17  0:30   10  8:53   29:10 
   14   4/10      26 Kai Miller                 9 M      5  1:26  1:21   24 16:58  0:27   12  9:05   29:15 
   15   1/10      76 Nathan Lemire              7 M     19  1:45  1:14   18 16:34  0:27   21  9:46   29:44 
   16   7/16      48 Eli Orrison               10 M     50  2:14  1:40   12 15:23  0:27   25 10:13   29:54 
   17   8/16      15 Chase Jehle               10 M     35  2:00  2:40   14 15:45  0:21   16  9:17   30:01 
   18   3/10      32 Shay Bolte                10 F     10  1:31  1:10   26 17:07  0:22   27 10:19   30:29 
   19   4/10      57 Eiley Nicholl             10 F      8  1:28  2:02   31 18:06  0:22    7  8:34   30:29 
   20   9/16      75 Jacob Lemire              10 M     11  1:33  1:33   29 17:57  0:26   19  9:35   31:02 
   21   5/10       5 Ella Walker               10 F     20  1:46  2:40   23 16:52  0:22   20  9:37   31:15 
   22   2/9       54 Oliver Kohoutek            8 M     15  1:38  2:23   20 16:41  0:47   23 10:01   31:28 
   23   2/10      70 Maci Kaemmer               9 F     33  1:58  1:04   35 18:16  1:09   13  9:06   31:31 
   24  10/16       4 George Bowlin             10 M     13  1:36  1:52   15 15:58  0:30   41 11:41   31:36 
   25  11/16      63 Jack Morrison             10 M     36  2:01  1:33   47 20:04  0:33    3  7:44   31:54 
   26   2/10       6 Oliver Bond                7 M     32  1:58  2:09   22 16:45  0:33   31 10:44   32:07 
   27  12/16      27 Kale Kaiser               10 M     18  1:42  2:59   21 16:44  0:34   26 10:18   32:15 
   28   3/9       74 Jack McDonald              8 M     66  2:31  1:42   25 17:04  0:30   32 10:47   32:31 
   29   3/10      71 Kate Rayhawk               9 F     17  1:42  1:26   30 18:01  0:21   37 11:23   32:51 
   30   1/7       35 Rylie Jablonski            8 F     43  2:07  2:14   28 17:41  0:32   30 10:31   33:03 
   31   1/4       69 Brody Kaemmer              6 M     80  2:51  1:41   38 18:43  0:39   15  9:15   33:09 
   32   6/10      41 Aubrey Armour             10 F     27  1:51  1:42   36 18:21  0:27   36 11:20   33:40 
   33   3/10      29 Colton Hydeman             7 M     59  2:22  1:52   40 19:07  0:23   24 10:07   33:50 
   34  13/16      31 Alex Kohake               10 M     26  1:49  2:07   27 17:09  0:30   57 12:48   34:22 
   35   1/7       21 Esme Lee                   7 F     67  2:33  2:18   16 16:09  0:53   52 12:32   34:23 
   36   7/10       7 Margot Bond               10 F      7  1:28  2:29   34 18:10  0:22   46 12:08   34:35 
   37   4/10      34 Mia Bolte                  9 F     37  2:01  1:28   46 19:57  0:28   33 10:47   34:39 
   38   4/9       17 Cooper Jehle               8 M     38  2:02  2:54   39 18:46  0:51   28 10:23   34:55 
   39   5/9       56 Greyson Wooldridge         8 M     47  2:12  2:30   33 18:07  0:42   39 11:35   35:04 
   40             50 Anderson Smith            10 M     49  2:12  4:46                               35:14 
   41   2/7       47 Madelyn Borders            8 F     76  2:42  1:50   43 19:22  0:28   34 11:10   35:31 
   42   4/10      94 Peter Stork                7 M     48  2:12  2:25   32 18:06  0:29   54 12:41   35:52 
   43   2/7       60 Natalie Gettya             7 F     45  2:09  1:45   52 20:33  0:24   35 11:19   36:08 
   44   5/10      49 Marie Orrison              9 F     65  2:30  1:54   44 19:33  0:36   53 12:34   37:05 
   45  14/16      43 Jack Pischke              10 M     31  1:57  2:15   42 19:11  0:29   66 13:24   37:14 
   46   5/10      96 Benji Pichoff              7 M     53  2:16  2:57   45 19:35  0:49   44 11:52   37:26 
   47   6/10      90 Andrew Shada               7 M     74  2:37  2:16   48 20:09  0:46   43 11:48   37:33 
   48   3/7       16 Amara Jehle                8 F     34  1:59  3:12   41 19:09  0:38   59 12:50   37:45 
   49   7/10      55 Luke Luttrell              7 M     71  2:36  2:04   50 20:26  0:26   51 12:29   37:58 
   50   6/10      67 Laurel Stancil             9 F     57  2:19  2:11   37 18:43  0:58   74 14:43   38:50 
   51   6/9       51 Aiden Smith                8 M     70  2:35  2:33   49 20:23  1:15   45 12:07   38:51 
   52   4/7       84 Norlynn Manning            8 F     61  2:24  1:45   55 21:07  0:31   63 13:06   38:52 
   53   3/7       38 Ivy Dischinger             7 F     69  2:33  1:41   65 22:56  0:27   38 11:26   39:02 
   54   7/9       65 Bowen Hamm                 8 M     83  3:54  2:32   57 21:51  0:41   29 10:25   39:21 
   55   5/10      44 Liam Pischke               9 M     39  2:03  1:19   54 20:40  0:28   75 15:07   39:36 
   56   4/7        9 Caroline Kohake            7 F     44  2:07  2:47   58 21:53  0:34   50 12:24   39:43 
   57   8/10      45 Caden Cleveland            7 M     81  3:00  2:34   60 22:18  0:24   42 11:42   39:57 
   58   8/9       12 Alex Rahfaldt              8 M     28  1:52  2:29   53 20:35  0:58   71 14:14   40:05 
   59   9/10      97 Easton Berry               7 M     52  2:14  2:31   51 20:32  1:01   70 14:01   40:18 
   60   5/7       68 Ainsley Moore              7 F     58  2:19  2:53   59 22:15  0:57   48 12:11   40:33 
   61   6/10      33 Ty Bolte                   9 M     42  2:06  2:21   63 22:40  0:45   56 12:45   40:35 
   62   5/7       87 Brooklyn Poindexter        8 F     62  2:27  2:29   61 22:23  0:29   61 12:54   40:41 
   63   8/10      81 Alyssa Richardson         10 F      2  1:21  2:07   64 22:47  0:24   72 14:23   41:00 
   64   7/10     130 Liam Falkenrath            9 M     64  2:29  4:00    2 10:36  0:26   82 23:32   41:02 
   65   7/10      92 Claira Martens             9 F     72  2:36  4:01   62 22:26  1:17   40 11:36   41:53 
   66   8/10      80 Knox McIver                9 M     60  2:24  2:20   71 24:16  0:32   58 12:49   42:20 
   67   9/10      14 Isabella Shute            10 F     30  1:56  4:58   56 21:34  1:20   60 12:51   42:38 
   68   9/10      62 Jabrielle Belgrave         9 M     78  2:47  2:36   72 24:20  0:35   49 12:22   42:38 
   69   8/10      58 Maya Reid                  9 F     29  1:52  1:41   75 25:56  0:45   55 12:41   42:54 
   70   6/7       39 Grace Punswick             8 F     46  2:11  3:37   69 23:49  0:37   65 13:21   43:34 
   71   6/7       73 Reagan Bollinger           7 F     21  1:46  1:26   74 25:47  0:43   69 14:00   43:41 
   72  10/10      22 Kate Miller               10 F     55  2:17  1:38   77 26:35  1:09   47 12:10   43:47 
   73   1/1       36 Regan Jablonski            6 F                                                  44:28 
   74   7/7       64 Evelyn Mattox              8 F     84  4:02  2:49   67 23:26  0:47   68 13:35   44:38 
   75   9/10      72 Avery Hardwick             9 F     54  2:16  2:37   73 25:30  1:14   64 13:08   44:43 
   76  10/10      52 Leah Heavener              9 F     56  2:17  2:04   66 23:08  0:41   77 16:58   45:07 
   77   2/4       66 Keilan Kisker              6 M     77  2:46  2:00   68 23:36  0:26   76 16:29   45:16 
   78   3/4       89 Padric Abbott              6 M     73  2:36  2:11   76 26:33  0:46   67 13:25   45:30 
   79   4/4       46 Carver Cleveland           6 M     82  3:06  3:14   70 23:52  0:56   73 14:32   45:36 
   80   7/7       85 Rooney Manning             7 F     79  2:50  5:23   79 27:04  0:49   62 13:02   49:06 
   81  10/10      98 Ashton Osborn              9 M     75  2:37  3:09   80 27:42  0:51   79 18:24   52:42 
   82   9/9       18 Darren Kelo                8 M     63  2:29  5:05   81 27:58  0:44   78 18:01   54:16 
   83  10/10      42 Austin Li                  7 M     85  4:38  2:52   78 27:00  1:14   81 19:48   55:30 
   84  15/16      11 Phillip Rahfaldt          10 M     16  1:41  2:01   82 35:20  0:44   80 18:31   58:15 
                  78 Jacob Rousselo            10 M     41  2:06  1:42                                     
       16/16      53 Teagan Heavener           10 M     40  2:04  2:10                                     

results by Mtec Results                results posted on:  www.mtecresults.com



                                                    JCPRD U Kids Triathlon
                                                     Age 11 - 14 Results
                                                               
                                         200 meter Swim - 5.4 mile Bike - 2 mile Run
                                                   OPEN WATER SWIM DIVISION

Place Div/Tot   Bib  Name                    Age Sex Rank Swim   Trn.1  Rank Bike  Trn.2 Rank Run Finish
===== ========= ==== ======================= === === =========== ====== ========== ===== ===============
    1   1/3      128 Bennett Molitor-Kirsch    13 M                       1 16:35  0:31    7 15:53   36:36 
    2   1/2      122 Kate Miller               13 F      6  4:06  1:00    3 18:38  0:16    2 13:36   37:34 
    3   1/2      126 Brady Koch                11 M      7  4:09  1:11    4 18:51  0:23    4 13:50   38:22 
    4   1/1      138 Cayman Barnes             12 F      3  3:51  1:41    2 18:25  0:22    5 15:24   39:42 
    5   1/2      108 Sina Khosh                12 M                      11 21:14  0:34    3 13:43   40:00 
    6   1/3      118 Adelaide Hydeman          12 F      4  3:53  1:15   12 21:32  0:14    1 13:26   40:19 
    7   1/1      107 Hailey Scheuer            14 F     13  5:00  1:08    5 18:57  0:32    8 16:37   42:12 
    8   2/3      103 Kaleb Tesmer              13 M      5  3:56  1:18    6 19:40  0:32   11 18:25   43:49 
    9   1/1      123 Connor Aadland            12 M      1  3:47  1:06   10 21:07  0:26   10 17:38   44:02 
   10   2/2      114 Hope Marriott             13 F      2  3:51  1:27    8 19:56  0:24   12 18:55   44:31 
   11   2/2      121 Johnathan Punswick        12 M      9  4:27  1:55    7 19:51  0:48   14 19:55   46:54 
   12   2/3      133 Briley Early              12 F     14  5:20  1:38   16 25:28  0:40    9 17:07   50:11 
   13   1/1      113 Addyson Tenbrink          11 F     10  4:39  1:14   15 24:09  1:08   13 19:10   50:17 
   14   1/1      115 Gabriel Budimlija         13 M     11  4:45  1:51    9 20:56  0:22   16 22:34   50:27 
   15   3/3      116 Lyndon Budimlija          13 M     15  6:49  1:46   18 26:36  0:29    6 15:27   51:04 
   16   2/2      112 Owen Jungk                11 M     12  4:48  2:47   14 22:30  0:23   15 20:44   51:10 
   17   3/3      120 Ella Dischinger           12 F                      17 25:38  0:40   17 26:11   57:20 
   18   1/1      117 Simon Adams               14 M      8  4:25  2:36   13 21:50  0:27   18 28:07   57:24 

results by Mtec Results                results posted on:  www.mtecresults.com


                                                    JCPRD U Kids Triathlon
                                                     Age 11 - 14 Results
                                                               
                                         200 meter Swim - 5.4 mile Bike - 2 mile Run
                                                        BEACH DIVISION

Place Div/Tot   Bib  Name                    Age Sex Rank Swim   Trn.1  Rank Bike  Trn.2 Rank Run Finish
===== ========= ==== ======================= === === =========== ====== ========== ===== ===============
    1   1/2      105 Aidan Fugate              13 M      3  3:00  1:07    1 17:22  0:20    2 14:12   35:59 
    2   1/11     106 Ava Fugate                11 F      1  2:36  1:06    2 17:36  0:20    4 15:55   37:32 
    3   2/2      127 Parker Lindman            13 M      2  2:52  1:25    3 17:43  0:20    3 15:16   37:34 
    4   2/11     145 Nora Miler                11 F      4  3:01  1:13    5 20:05  0:17    6 16:59   41:33 
    5   1/7      135 Luke Rayhawk              11 M      7  3:23  1:20    6 20:08  0:26    5 16:46   42:02 
    6   2/7      144 Eli Platz                 11 M     12  3:34  1:44    8 22:22  0:31    8 17:47   45:57 
    7   3/7      125 Carter Zuch               11 M     13  3:35  2:02    7 22:00  0:35    9 17:53   46:04 
    8   4/7      147 Liam Johnson              11 M     17  3:49  2:37    9 22:36  0:40    7 17:10   46:49 
    9   5/7      109 Max Collings              11 M      9  3:28  1:42   12 24:19  0:22   10 17:58   47:47 
   10   3/11      61 Riah Falkenrath           11 F     14  3:40  2:11   18 27:44  1:05    1 13:34   48:13 
   11   1/2      132 Emma Burmaster            13 F     10  3:30  2:33   15 25:36  0:27   12 20:05   52:09 
   12   1/1      140 Ellie Brown               14 F     11  3:30  2:59   11 23:54  0:32   14 21:18   52:11 
   13   1/2      104 Alden Walker              12 M     20  4:04  2:14   14 25:29  0:31   13 21:10   53:25 
   14   6/7      110 Brodie Stafford           11 M     25  5:33  3:53   10 23:50  0:42   11 20:04   54:00 
   15   4/11     102 Clara Budimlija           11 F     21  4:08  1:57   20 28:24  0:49   15 22:29   57:46 
   16   2/2      124 Abbey Smith               13 F      8  3:25  2:19   17 27:14  0:33   17 25:14   58:43 
   17   5/11     119 Samantha Mohlman          11 F      5  3:09  2:25   13 25:25  0:38   18 27:52   59:26 
   18   2/2      101 John Kopmeyer             12 M     18  3:55  2:37   21 29:42  0:36   16 22:52   59:39 
   19   6/11     134 Katherine Stancil         11 F     24  4:52  2:48   16 26:10  0:56   20 28:41 1:03:26 
   20   7/11     141 Macie Brown               11 F     22  4:26  3:21   19 28:04  0:41   19 28:00 1:04:30 
   21   8/11     143 Sophie Pichoff            11 F     15  3:44  1:47   22 29:53  0:42   21 28:46 1:04:51 
   22   9/11     111 Ashlynn Miller            11 F     16  3:45  2:51   23 34:37  0:51   23 35:49 1:17:51 
   23  10/11     137 Annika Claussen           11 F     23  4:33  5:10   25 41:51  1:24   22 30:11 1:23:08 
   24   7/7      146 Christopher Osborn        11 M     19  3:59  2:01   24 40:17  1:01   24 36:21 1:23:37 
       11/11     139 Isabelle Sablin           11 F      6  3:10  1:26    4 19:12  0:27                    

results by Mtec Results                results posted on:  www.mtecresults.com


=============================================================================
BOYS AGE GROUP  6 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Brody Kaemmer              6 M     33:09 
    2 Keilan Kisker              6 M     45:16 
    3 Padric Abbott              6 M     45:30 
    4 Carver Cleveland           6 M     45:36 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  7 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Nathan Lemire              7 M     29:44 
    2 Oliver Bond                7 M     32:07 
    3 Colton Hydeman             7 M     33:50 
    4 Peter Stork                7 M     35:52 
    5 Benji Pichoff              7 M     37:26 
    6 Andrew Shada               7 M     37:33 
    7 Luke Luttrell              7 M     37:58 
    8 Caden Cleveland            7 M     39:57 
    9 Easton Berry               7 M     40:18 
   10 Austin Li                  7 M     55:30 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  8 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Max Beesley                8 M     22:45 
    2 Oliver Kohoutek            8 M     31:28 
    3 Jack McDonald              8 M     32:31 
    4 Cooper Jehle               8 M     34:55 
    5 Greyson Wooldridge         8 M     35:04 
    6 Aiden Smith                8 M     38:51 
    7 Bowen Hamm                 8 M     39:21 
    8 Alex Rahfaldt              8 M     40:05 
    9 Darren Kelo                8 M     54:16 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  9 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Cameron Sablin             9 M     26:21 
    2 Grayson Masterson          9 M     26:33 
    3 Hank Stewart               9 M     28:59 
    4 Kai Miller                 9 M     29:15 
    5 Liam Pischke               9 M     39:36 
    6 Ty Bolte                   9 M     40:35 
    7 Liam Falkenrath            9 M     41:02 
    8 Knox McIver                9 M     42:20 
    9 Jabrielle Belgrave         9 M     42:38 
   10 Ashton Osborn              9 M     52:42 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  10 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Kypton O'Neal             10 M     20:30 
    2 Bridger Reimche           10 M     22:57 
    3 Cash Schneider            10 M     25:10 
    4 Daxton Weigand            10 M     28:31 
    5 Kaleb Barikmo             10 M     29:02 
    6 Logan Cantrell Walke      10 M     29:10 
    7 Eli Orrison               10 M     29:54 
    8 Chase Jehle               10 M     30:01 
    9 Jacob Lemire              10 M     31:02 
   10 George Bowlin             10 M     31:36 
   11 Jack Morrison             10 M     31:54 
   12 Kale Kaiser               10 M     32:15 
   13 Alex Kohake               10 M     34:22 
   14 Jack Pischke              10 M     37:14 
   15 Phillip Rahfaldt          10 M     58:15 


=============================================================================
BOYS AGE GROUP  11 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Luke Rayhawk              11 M     42:02 
    2 Eli Platz                 11 M     45:57 
    3 Carter Zuch               11 M     46:04 
    4 Liam Johnson              11 M     46:49 
    5 Max Collings              11 M     47:47 
    6 Brodie Stafford           11 M     54:00 
    7 Christopher Osborn        11 M   1:23:37 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  12 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Alden Walker              12 M     53:25 
    2 John Kopmeyer             12 M     59:39 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  13 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Aidan Fugate              13 M     35:59 
    2 Parker Lindman            13 M     37:34 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  11 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Brady Koch                11 M     38:22 
    2 Owen Jungk                11 M     51:10 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  12 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Sina Khosh                12 M     40:00 
    2 Connor Aadland            12 M     44:02 
    3 Johnathan Punswick        12 M     46:54 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  13 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Bennett Molitor-Kirsch    13 M     36:36 
    2 Kaleb Tesmer              13 M     43:49 
    3 Gabriel Budimlija         13 M     50:27 
    4 Lyndon Budimlija          13 M     51:04 

=============================================================================
BOYS AGE GROUP  14 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Simon Adams               14 M     57:24 


=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  6 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Regan Jablonski            6 F     44:28 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  7 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Esme Lee                   7 F     34:23 
    2 Natalie Gettya             7 F     36:08 
    3 Ivy Dischinger             7 F     39:02 
    4 Caroline Kohake            7 F     39:43 
    5 Ainsley Moore              7 F     40:33 
    6 Reagan Bollinger           7 F     43:41 
    7 Rooney Manning             7 F     49:06 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  8 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Rylie Jablonski            8 F     33:03 
    2 Madelyn Borders            8 F     35:31 
    3 Amara Jehle                8 F     37:45 
    4 Norlynn Manning            8 F     38:52 
    5 Brooklyn Poindexter        8 F     40:41 
    6 Grace Punswick             8 F     43:34 
    7 Evelyn Mattox              8 F     44:38 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  9 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Dylan Tenbrink             9 F     27:24 
    2 Maci Kaemmer               9 F     31:31 
    3 Kate Rayhawk               9 F     32:51 
    4 Mia Bolte                  9 F     34:39 
    5 Marie Orrison              9 F     37:05 
    6 Laurel Stancil             9 F     38:50 
    7 Claira Martens             9 F     41:53 
    8 Maya Reid                  9 F     42:54 
    9 Avery Hardwick             9 F     44:43 
   10 Leah Heavener              9 F     45:07 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  10 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Britta Hydeman            10 F     24:27 
    2 Irene Gettya              10 F     25:46 
    3 Shay Bolte                10 F     30:29 
    4 Eiley Nicholl             10 F     30:29 
    5 Ella Walker               10 F     31:15 
    6 Aubrey Armour             10 F     33:40 
    7 Margot Bond               10 F     34:35 
    8 Alyssa Richardson         10 F     41:00 
    9 Isabella Shute            10 F     42:38 
   10 Kate Miller               10 F     43:47 


=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  11 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Ava Fugate                11 F     37:32 
    2 Nora Miler                11 F     41:33 
    3 Riah Falkenrath           11 F     48:13 
    4 Clara Budimlija           11 F     57:46 
    5 Samantha Mohlman          11 F     59:26 
    6 Katherine Stancil         11 F   1:03:26 
    7 Macie Brown               11 F   1:04:30 
    8 Sophie Pichoff            11 F   1:04:51 
    9 Ashlynn Miller            11 F   1:17:51 
   10 Annika Claussen           11 F   1:23:08 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  13 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Emma Burmaster            13 F     52:09 
    2 Abbey Smith               13 F     58:43 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  14 - BEACH DIVISION
=============================================================================
    1 Ellie Brown               14 F     52:11 


=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  11 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Addyson Tenbrink          11 F     50:17 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  12 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Cayman Barnes             12 F     39:42 
    2 Adelaide Hydeman          12 F     40:19 
    3 Briley Early              12 F     50:11 
    4 Ella Dischinger           12 F     57:20 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  13 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Kate Miller               13 F     37:34 
    2 Hope Marriott             13 F     44:31 

=============================================================================
GIRLS AGE GROUP  14 - OPEN DIVISION
=============================================================================
    1 Hailey Scheuer            14 F     42:12