Duluth, MN
9/15/2018











   ---------------------------------------------------------------------------
                              TEAM RESULTS - MIXED
   ---------------------------------------------------------------------------
   
   
  1.    35  MPC Wheels                               (1:01:51  5:09:14  21:47)
=======================================================
  1      1  Ken Kuwada                               MOPEN Argentina               56:57
  2      2  Sebastian Guzman                         MOPEN Venezuela               57:50
  3      4  Francisco Ramirez                        MOPEN Edgewater          NJ   57:51
  4      5  Andrew Reichert                          MOPEN Stockton           NJ   57:52
  5     23  Anastasia Markasyan                      F3034 West Warwick       RI 1:18:44
   
  2.    61  Simmons Racing                           (1:05:42  5:28:26  14:19)
=======================================================
  1      3  Michael Pasquarella                      MOPEN Orlando            FL   57:51
  2      7  Rob Bell                                 EM339 Okahoma City       OK   57:57
  3     15  Ryan Chrisler                            MOPEN Kansas City        MO 1:10:14
  4     16  Adam Miller                              EM339 Blue Springs       MO 1:10:14
  5     20  Franchesca Pasquarella                   WOPEN Orlando            FL 1:12:10
   
  3.    72  Team SK8HARD                             (1:12:19  6:01:34  16:00)
=======================================================
  1     10  Josiah Hendrickson                       M3034 Bemidji            MN 1:08:23
  2     11  Andrey Zhuikov                           M5559 Duluth             MN 1:09:34
  3     12  Dino Musielewicz                         M2529 Moorhead           MN 1:09:37
  4     13  Torrie Enget                             M5054 Grand Forks        ND 1:09:37
  5     26  Stacia Marsolek                          EW40+ Hermantown         MN 1:24:23
   
  4.    78  Adam's Inline                            (1:07:28  5:37:16  13:12)
=======================================================
  1      8  Kelin Dunfee                             MOPEN St. Paul           MN   59:13
  2      9  Elias Hendrickson                        MOPEN Bemidji            MN 1:02:20
  3     18  Tommy Peterson                           EM50+ Forest Lake        MN 1:10:57
  4     21  Melissa Dahlmann                         WOPEN St Paul            MN 1:12:21
  5     22  Hannah Vanasse                           WOPEN Bemidji            MN 1:12:25
   
  5.    81  Team Rainbo                              (1:10:19  5:51:35  23:50)
=======================================================
  1      6  Steve Meisinger                          EM339 Prospect Heights   IL   57:54
  2     14  Paul Vanderheyden                        M5054 Hoffman Estates    IL 1:10:14
  3     17  John Peck                                M4044 Arlington Heights  IL 1:10:15
  4     19  Glenn Steude                             M6569 Des Plaines        IL 1:11:28
  5     25  Doriana Diaz                             F4549 Chicago            IL 1:21:44
   
  6.   138  HotSk8ers                                (1:24:37  7:03:04   7:49)
=======================================================
  1     24  Steve Sheldon                            M4549 Minneapolis        MN 1:20:07
  2     27  Darcy Futrell                            F5559 Maple Grove        MN 1:24:23
  3     28  Erin Thompson                            F3034 Cleveland          MN 1:25:19
  4     29  Theresa Moore                            F5559 St. Michael        MN 1:25:19
  5     30  Adam Thompson                            M3539 Cleveland          MN 1:27:56



   ---------------------------------------------------------------------------
                               TEAM RESULTS - MALE
   ---------------------------------------------------------------------------
   
   
  1.    24  Team SAFE Racing                         (1:09:29  5:47:23   3:12)
=======================================================
  1      1  Jens Johansson                           EM449 Eugene             OR 1:07:25
  2      4  Grant Foster                             EM50+ Los Gatos          CA 1:09:45
  3      5  Chris Rojo                               EM50+ Long Beach         CA 1:09:46
  4      6  Kimon Papahadjopoulos                    EM50+ Berkeley           CA 1:09:50
  5      8  Uel Archuletta                           EM449 Taylorsville       UT 1:10:37
   
  2.    31  Max Muscle                               (1:10:15  5:51:13   1:08)
=======================================================
  1      2  James Sokolowski                         M5559 Minneapolis        MN 1:09:40
  2      3  Ryan Mullery                             M1824 Rosemount          MN 1:09:43
  3      7  Gary Yanagita                            M6064 Minneapolis        MN 1:10:18
  4      9  Ben Hall                                 EM449 Atlanta            GA 1:10:44
  5     10  Michael Mullery                          EM50+ Rosemount          MN 1:10:48



   ---------------------------------------------------------------------------
                              TEAM RESULTS - FEMALE
   ---------------------------------------------------------------------------
   
   
  1.    15  Team SK8HARD1                            (1:19:07  6:35:35   9:45)
=======================================================
  1      1  Erin Topley                              F3539 Minneapolis        MN 1:16:49
  2      2  Molly Sievert                            F3034 St Paul            MN 1:16:50
  3      3  Tamara Topley                            F4044 Minneapolis        MN 1:16:51
  4      4  Christina Larson-Dickson                 F4044 Minneapolis        MN 1:18:31
  5      5  Amy Bussey                               F4044 Duluth             MN 1:26:34