Grand Forks, ND
10/3/2020











   

 
                            Grand Forks Invite
                              Grand Forks, ND
                              October 3, 2020
                             VARSITY BOYS - 5K
   

---------------------------------------------------------------------------
TEAM RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------


  1.    33  Red River                     
========================================
  1      3  Hunter McHenry             16:19.53 
  2      5  Dameon Zenawick            16:32.59 
  3      7  Broden Diederich           16:40.61 
  4      8  Ryan Prusak                16:44.09 
  5     10  Jonah Dafoe                16:46.55 
  6   ( 15) Matthew Rongitsch          17:06.58 
  7   ( 23) Tanner Schiller            17:20.35 
  8   ( 25) Carter Rydland             17:22.77 
  9   ( 46) Micah Larsen-Schmidt       18:17.48 

  2.    63  West Fargo Sheyenne           
========================================
  1      1  Jacob Knodle               15:25.95 
  2      2  Caeden Johnson             16:15.63 
  3      4  Aiden Johnson              16:28.03 
  4     22  Kamden Coles               17:20.10 
  5     34  Michael Toy                17:49.32 
  6   ( 37) Carter Ferber              18:00.66 
  7   ( 45) Nick Benson                18:17.28 
  8   ( 49) Cooper Clouse              18:29.93 
  9   ( 60) Jesse Olsen                18:54.87 

  3.   123  Davies                        
========================================
  1     11  Regan Bosch                16:47.99 
  2     12  Drew Rempher               16:52.63 
  3     29  Jaray Touray               17:41.61 
  4     35  Carter Berney              17:57.23 
  5     36  Lucas Menke                18:00.38 
  6   ( 43) Jack Robertson             18:15.46 
  7   ( 44) Sam Lies                   18:15.77 
  8   ( 52) Eli Heyer                  18:35.54 
  9   ( 54) Noah Pfeifer               18:39.87 
 10   ( 57) Bennett Hefta              18:42.99 

  4.   139  Grand Forks Central           
========================================
  1     16  Quinn Roehl                17:08.11 
  2     17  Zach Martin                17:08.65 
  3     28  Carter Elde                17:30.91 
  4     31  Joe Williamson             17:43.88 
  5     47  Adam Arnold                18:25.09 
  6   ( 48) Cayden Reed                18:27.68 
  7   ( 50) Curtis Sande               18:31.11 
  8   ( 56) Tucker Vasichek            18:42.55 

  5.   139  Shanley                       
========================================
  1     19  Conner Asche               17:13.83 
  2     20  Andrew Hultin              17:15.57 
  3     21  Jonathon Asche             17:17.01 
  4     24  Ben Ostlie                 17:20.87 
  5     55  Noah Geffre                18:40.18 
  6   ( 65) Jeffrey Porter             19:16.36 
  7   ( 70) Quinn Carroll              19:37.86 
  8   ( 74) Charlie Hapka              20:19.83 

  6.   159  Fargo North                   
========================================
  1      6  Owen Sondag                16:40.17 
  2     33  Braxton Middaugh           17:48.51 
  3     39  Eli Pederson               18:03.27 
  4     40  Gus Hillmer                18:03.75 
  5     41  Jeb Gossett                18:11.09 
  6   ( 53) Charlie Wicks              18:37.85 
  7   ( 61) David Olson                18:54.94 
  8   ( 67) Jon Geske                  19:25.43 

  7.   160  West Fargo                    
========================================
  1      9  Justin Smith               16:44.39 
  2     30  Lincoln Retzlaff           17:42.50 
  3     32  Nicholas Anderson          17:45.35 
  4     38  Levi Rossman               18:03.01 
  5     51  Landon Troftgruben         18:31.35 
  6   ( 58) Noah Yahnke                18:45.78 
  7   ( 63) Lane Dullum                19:07.43 

  8.   178  Devils Lake                   
========================================
  1     13  Brady Goss                 16:56.25 
  2     14  Gabriel Houle              17:06.05 
  3     18  Tyler Goss                 17:10.32 
  4     62  Jacob Vaagen               19:02.83 
  5     71  Ben Larson                 19:52.86 
  6   ( 73) Adam Sobolik               20:14.66 
  7   ( 76) Taylor Roed                23:31.80 

  9.   244  Fargo South                   
========================================
  1     26  Michael Brunner            17:29.04 
  2     27  Isaac Miller               17:30.39 
  3     59  Abram Anderson             18:47.42 
  4     64  Nathan Hokstad             19:08.79 
  5     68  Tyler Hoang                19:28.27 

 10.   324  Valley City                   
========================================
  1     42  Corben Golovanoff          18:13.46 
  2     66  Keegan Couture             19:24.65 
  3     69  Luke Plagens               19:28.45 
  4     72  Connor Pfennig             20:03.05 
  5     75  Daniel Wintch              20:45.15 



---------------------------------------------------------------------------
INDIVIDUAL RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------

Place Tea/Tot  No.  Name                  Grade Team                           Time    Pace     
===== ======== ==== ===================== ===== ============================== ======= ===== 
    1   1/9     404 Jacob Knodle             12 West Fargo Sheyenne            15:26.0  4:59 
    2   2/9     403 Caeden Johnson           11 West Fargo Sheyenne            16:15.7  5:15 
    3   1/9     288 Hunter McHenry           11 Red River                      16:19.6  5:16 
    4   3/9     402 Aiden Johnson             9 West Fargo Sheyenne            16:28.1  5:19 
    5   2/9     298 Dameon Zenawick          11 Red River                      16:32.6  5:20 
    6   1/8     193 Owen Sondag               9 Fargo North                    16:40.2  5:22 
    7   3/9     283 Broden Diederich         12 Red River                      16:40.7  5:23 
    8   4/9     290 Ryan Prusak              12 Red River                      16:44.1  5:24 
    9   1/7     380 Justin Smith             11 West Fargo                     16:44.4  5:24 
   10   5/9     282 Jonah Dafoe              10 Red River                      16:46.6  5:24 
   11   1/10    122 Regan Bosch              11 Davies                         16:48.0  5:25 
   12   2/10    133 Drew Rempher             10 Davies                         16:52.7  5:26 
   13   1/7     152 Brady Goss               10 Devils Lake                    16:56.3  5:28 
   14   2/7     155 Gabriel Houle            12 Devils Lake                    17:06.1  5:31 
   15   6/9     293 Matthew Rongitsch        10 Red River                      17:06.6  5:31 
   16   1/8     253 Quinn Roehl              10 Grand Forks Central            17:08.2  5:31 
   17   2/8     250 Zach Martin              11 Grand Forks Central            17:08.7  5:32 
   18   3/7     153 Tyler Goss               10 Devils Lake                    17:10.4  5:32 
   19   1/8     319 Conner Asche             12 Shanley                        17:13.9  5:33 
   20   2/8     327 Andrew Hultin            11 Shanley                        17:15.6  5:34 
   21   3/8     320 Jonathon Asche           10 Shanley                        17:17.1  5:34 
   22   4/9     399 Kamden Coles             12 West Fargo Sheyenne            17:20.1  5:35 
   23   7/9     296 Tanner Schiller          11 Red River                      17:20.4  5:35 
   24   4/8     334 Ben Ostlie               12 Shanley                        17:20.9  5:36 
   25   8/9     294 Carter Rydland            9 Red River                      17:22.8  5:36 
   26   1/5     215 Michael Brunner          12 Fargo South                    17:29.1  5:38 
   27   2/5     220 Isaac Miller             11 Fargo South                    17:30.4  5:39 
   28   3/8     247 Carter Elde              11 Grand Forks Central            17:31.0  5:39 
   29   3/10    138 Jaray Touray              9 Davies                         17:41.7  5:42 
   30   2/7     377 Lincoln Retzlaff         11 West Fargo                     17:42.5  5:42 
   31   4/8     259 Joe Williamson           11 Grand Forks Central            17:43.9  5:43 
   32   3/7     371 Nicholas Anderson        11 West Fargo                     17:45.4  5:43 
   33   2/8     185 Braxton Middaugh         10 Fargo North                    17:48.6  5:44 
   34   5/9     409 Michael Toy              12 West Fargo Sheyenne            17:49.4  5:45 
   35   4/10    121 Carter Berney            11 Davies                         17:57.3  5:47 
   36   5/10    131 Lucas Menke              10 Davies                         18:00.4  5:48 
   37   6/9     401 Carter Ferber            11 West Fargo Sheyenne            18:00.7  5:48 
   38   4/7     378 Levi Rossman             10 West Fargo                     18:03.1  5:49 
   39   3/8     189 Eli Pederson             10 Fargo North                    18:03.3  5:49 
   40   4/8     183 Gus Hillmer               9 Fargo North                    18:03.8  5:49 
   41   5/8     182 Jeb Gossett               9 Fargo North                    18:11.1  5:52 
   42   1/5     348 Corben Golovanoff         9 Valley City                    18:13.5  5:52 
   43   6/10    135 Jack Robertson           12 Davies                         18:15.5  5:53 
   44   7/10    129 Sam Lies                 10 Davies                         18:15.8  5:53 
   45   7/9     394 Nick Benson              12 West Fargo Sheyenne            18:17.3  5:54 
   46   9/9     287 Micah Larsen-Schmidt      9 Red River                      18:17.5  5:54 
   47   5/8     244 Adam Arnold              12 Grand Forks Central            18:25.1  5:56 
   48   6/8     252 Cayden Reed              10 Grand Forks Central            18:27.7  5:57 
   49   8/9     398 Cooper Clouse             9 West Fargo Sheyenne            18:30.0  5:58 
   50   7/8     255 Curtis Sande              9 Grand Forks Central            18:31.2  5:58 
   51   5/7     381 Landon Troftgruben        9 West Fargo                     18:31.4  5:58 
   52   8/10    127 Eli Heyer                12 Davies                         18:35.6  6:00 
   53   6/8     197 Charlie Wicks            10 Fargo North                    18:37.9  6:00 
   54   9/10    132 Noah Pfeifer             11 Davies                         18:39.9  6:01 
   55   5/8     325 Noah Geffre              11 Shanley                        18:40.2  6:01 
   56   8/8     257 Tucker Vasichek          12 Grand Forks Central            18:42.6  6:02 
   57  10/10    126 Bennett Hefta            11 Davies                         18:43.0  6:02 
   58   6/7     384 Noah Yahnke              10 West Fargo                     18:45.8  6:03 
   59   3/5     214 Abram Anderson           11 Fargo South                    18:47.5  6:03 
   60   9/9     406 Jesse Olsen              12 West Fargo Sheyenne            18:54.9  6:06 
   61   7/8     188 David Olson              11 Fargo North                    18:55.0  6:06 
   62   4/7     161 Jacob Vaagen             12 Devils Lake                    19:02.9  6:08 
   63   7/7     373 Lane Dullum              11 West Fargo                     19:07.5  6:10 
   64   4/5     217 Nathan Hokstad           10 Fargo South                    19:08.8  6:10 
   65   6/8     335 Jeffrey Porter           12 Shanley                        19:16.4  6:13 
   66   2/5     346 Keegan Couture           12 Valley City                    19:24.7  6:15 
   67   8/8     181 Jon Geske                11 Fargo North                    19:25.5  6:16 
   68   5/5     216 Tyler Hoang              12 Fargo South                    19:28.3  6:17 
   69   3/5     351 Luke Plagens             12 Valley City                    19:28.5  6:17 
   70   7/8     324 Quinn Carroll             7 Shanley                        19:37.9  6:20 
   71   5/7     156 Ben Larson                8 Devils Lake                    19:52.9  6:24 
   72   4/5     350 Connor Pfennig           11 Valley City                    20:03.1  6:28 
   73   6/7     159 Adam Sobolik              8 Devils Lake                    20:14.7  6:31 
   74   8/8     326 Charlie Hapka            12 Shanley                        20:19.9  6:33 
   75   5/5     354 Daniel Wintch            12 Valley City                    20:45.2  6:41 
   76   7/7     158 Taylor Roed              10 Devils Lake                    23:31.8  7:35 

                            Grand Forks Invite
                              Grand Forks, ND
                              October 3, 2020
                    VARSITY BOYS / MEET SESSION 1 - 5K
   

---------------------------------------------------------------------------
TEAM RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------


  1.    32  Red River                     
========================================
  1      3  Hunter McHenry             16:19.53 
  2      5  Dameon Zenawick            16:32.59 
  3      7  Broden Diederich           16:40.61 
  4      8  Ryan Prusak                16:44.09 
  5      9  Jonah Dafoe                16:46.55 
  6   ( 10) Matthew Rongitsch          17:06.58 
  7   ( 14) Tanner Schiller            17:20.35 
  8   ( 15) Carter Rydland             17:22.77 
  9   ( 25) Micah Larsen-Schmidt       18:17.48 

  2.    39  West Fargo Sheyenne           
========================================
  1      1  Jacob Knodle               15:25.95 
  2      2  Caeden Johnson             16:15.63 
  3      4  Aiden Johnson              16:28.03 
  4     13  Kamden Coles               17:20.10 
  5     19  Michael Toy                17:49.32 
  6   ( 20) Carter Ferber              18:00.66 
  7   ( 24) Nick Benson                18:17.28 
  8   ( 28) Cooper Clouse              18:29.93 
  9   ( 32) Jesse Olsen                18:54.87 

  3.    82  Grand Forks Central           
========================================
  1     11  Quinn Roehl                17:08.11 
  2     12  Zach Martin                17:08.65 
  3     16  Carter Elde                17:30.91 
  4     17  Joe Williamson             17:43.88 
  5     26  Adam Arnold                18:25.09 
  6   ( 27) Cayden Reed                18:27.68 
  7   ( 29) Curtis Sande               18:31.11 
  8   ( 31) Tucker Vasichek            18:42.55 

  4.    90  Fargo North                   
========================================
  1      6  Owen Sondag                16:40.17 
  2     18  Braxton Middaugh           17:48.51 
  3     21  Eli Pederson               18:03.27 
  4     22  Gus Hillmer                18:03.75 
  5     23  Jeb Gossett                18:11.09 
  6   ( 30) Charlie Wicks              18:37.85 
  7   ( 33) David Olson                18:54.94 
  8   ( 34) Jon Geske                  19:25.43 



---------------------------------------------------------------------------
INDIVIDUAL RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------

Place Tea/Tot  No.  Name                  Grade Team                           Time    Pace     
===== ======== ==== ===================== ===== ============================== ======= ===== 
    1   1/9     404 Jacob Knodle             12 West Fargo Sheyenne            15:26.0  4:59 
    2   2/9     403 Caeden Johnson           11 West Fargo Sheyenne            16:15.7  5:15 
    3   1/9     288 Hunter McHenry           11 Red River                      16:19.6  5:16 
    4   3/9     402 Aiden Johnson             9 West Fargo Sheyenne            16:28.1  5:19 
    5   2/9     298 Dameon Zenawick          11 Red River                      16:32.6  5:20 
    6   1/8     193 Owen Sondag               9 Fargo North                    16:40.2  5:22 
    7   3/9     283 Broden Diederich         12 Red River                      16:40.7  5:23 
    8   4/9     290 Ryan Prusak              12 Red River                      16:44.1  5:24 
    9   5/9     282 Jonah Dafoe              10 Red River                      16:46.6  5:24 
   10   6/9     293 Matthew Rongitsch        10 Red River                      17:06.6  5:31 
   11   1/8     253 Quinn Roehl              10 Grand Forks Central            17:08.2  5:31 
   12   2/8     250 Zach Martin              11 Grand Forks Central            17:08.7  5:32 
   13   4/9     399 Kamden Coles             12 West Fargo Sheyenne            17:20.1  5:35 
   14   7/9     296 Tanner Schiller          11 Red River                      17:20.4  5:35 
   15   8/9     294 Carter Rydland            9 Red River                      17:22.8  5:36 
   16   3/8     247 Carter Elde              11 Grand Forks Central            17:31.0  5:39 
   17   4/8     259 Joe Williamson           11 Grand Forks Central            17:43.9  5:43 
   18   2/8     185 Braxton Middaugh         10 Fargo North                    17:48.6  5:44 
   19   5/9     409 Michael Toy              12 West Fargo Sheyenne            17:49.4  5:45 
   20   6/9     401 Carter Ferber            11 West Fargo Sheyenne            18:00.7  5:48 
   21   3/8     189 Eli Pederson             10 Fargo North                    18:03.3  5:49 
   22   4/8     183 Gus Hillmer               9 Fargo North                    18:03.8  5:49 
   23   5/8     182 Jeb Gossett               9 Fargo North                    18:11.1  5:52 
   24   7/9     394 Nick Benson              12 West Fargo Sheyenne            18:17.3  5:54 
   25   9/9     287 Micah Larsen-Schmidt      9 Red River                      18:17.5  5:54 
   26   5/8     244 Adam Arnold              12 Grand Forks Central            18:25.1  5:56 
   27   6/8     252 Cayden Reed              10 Grand Forks Central            18:27.7  5:57 
   28   8/9     398 Cooper Clouse             9 West Fargo Sheyenne            18:30.0  5:58 
   29   7/8     255 Curtis Sande              9 Grand Forks Central            18:31.2  5:58 
   30   6/8     197 Charlie Wicks            10 Fargo North                    18:37.9  6:00 
   31   8/8     257 Tucker Vasichek          12 Grand Forks Central            18:42.6  6:02 
   32   9/9     406 Jesse Olsen              12 West Fargo Sheyenne            18:54.9  6:06 
   33   7/8     188 David Olson              11 Fargo North                    18:55.0  6:06 
   34   8/8     181 Jon Geske                11 Fargo North                    19:25.5  6:16 

                            Grand Forks Invite
                              Grand Forks, ND
                              October 3, 2020
                    VARSITY BOYS / MEET SESSION 2 - 5K
   

---------------------------------------------------------------------------
TEAM RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------


  1.    30  Davies                        
========================================
  1      1  Regan Bosch                16:47.99 
  2      2  Drew Rempher               16:52.63 
  3      8  Jaray Touray               17:41.61 
  4      9  Carter Berney              17:57.23 
  5     10  Lucas Menke                18:00.38 
  6   ( 11) Jack Robertson             18:15.46 
  7   ( 12) Sam Lies                   18:15.77 
  8   ( 13) Eli Heyer                  18:35.54 
  9   ( 14) Noah Pfeifer               18:39.87 
 10   ( 15) Bennett Hefta              18:42.99 

  2.    49  Devils Lake                   
========================================
  1      3  Brady Goss                 16:56.25 
  2      4  Gabriel Houle              17:06.05 
  3      5  Tyler Goss                 17:10.32 
  4     17  Jacob Vaagen               19:02.83 
  5     20  Ben Larson                 19:52.86 
  6   ( 21) Adam Sobolik               20:14.66 
  7   ( 22) Taylor Roed                23:31.80 

  3.    66  Fargo South                   
========================================
  1      6  Michael Brunner            17:29.04 
  2      7  Isaac Miller               17:30.39 
  3     16  Abram Anderson             18:47.42 
  4     18  Nathan Hokstad             19:08.79 
  5     19  Tyler Hoang                19:28.27 



---------------------------------------------------------------------------
INDIVIDUAL RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------

Place Tea/Tot  No.  Name                  Grade Team                           Time    Pace     
===== ======== ==== ===================== ===== ============================== ======= ===== 
    1   1/10    122 Regan Bosch              11 Davies                         16:48.0  5:25 
    2   2/10    133 Drew Rempher             10 Davies                         16:52.7  5:26 
    3   1/7     152 Brady Goss               10 Devils Lake                    16:56.3  5:28 
    4   2/7     155 Gabriel Houle            12 Devils Lake                    17:06.1  5:31 
    5   3/7     153 Tyler Goss               10 Devils Lake                    17:10.4  5:32 
    6   1/5     215 Michael Brunner          12 Fargo South                    17:29.1  5:38 
    7   2/5     220 Isaac Miller             11 Fargo South                    17:30.4  5:39 
    8   3/10    138 Jaray Touray              9 Davies                         17:41.7  5:42 
    9   4/10    121 Carter Berney            11 Davies                         17:57.3  5:47 
   10   5/10    131 Lucas Menke              10 Davies                         18:00.4  5:48 
   11   6/10    135 Jack Robertson           12 Davies                         18:15.5  5:53 
   12   7/10    129 Sam Lies                 10 Davies                         18:15.8  5:53 
   13   8/10    127 Eli Heyer                12 Davies                         18:35.6  6:00 
   14   9/10    132 Noah Pfeifer             11 Davies                         18:39.9  6:01 
   15  10/10    126 Bennett Hefta            11 Davies                         18:43.0  6:02 
   16   3/5     214 Abram Anderson           11 Fargo South                    18:47.5  6:03 
   17   4/7     161 Jacob Vaagen             12 Devils Lake                    19:02.9  6:08 
   18   4/5     217 Nathan Hokstad           10 Fargo South                    19:08.8  6:10 
   19   5/5     216 Tyler Hoang              12 Fargo South                    19:28.3  6:17 
   20   5/7     156 Ben Larson                8 Devils Lake                    19:52.9  6:24 
   21   6/7     159 Adam Sobolik              8 Devils Lake                    20:14.7  6:31 
   22   7/7     158 Taylor Roed              10 Devils Lake                    23:31.8  7:35 

                            Grand Forks Invite
                              Grand Forks, ND
                              October 3, 2020
                    VARSITY BOYS / MEET SESSION 3 - 5K
   

---------------------------------------------------------------------------
TEAM RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------


  1.    25  Shanley                       
========================================
  1      2  Conner Asche               17:13.83 
  2      3  Andrew Hultin              17:15.57 
  3      4  Jonathon Asche             17:17.01 
  4      5  Ben Ostlie                 17:20.87 
  5     11  Noah Geffre                18:40.18 
  6   ( 14) Jeffrey Porter             19:16.36 
  7   ( 17) Quinn Carroll              19:37.86 
  8   ( 19) Charlie Hapka              20:19.83 

  2.    32  West Fargo                    
========================================
  1      1  Justin Smith               16:44.39 
  2      6  Lincoln Retzlaff           17:42.50 
  3      7  Nicholas Anderson          17:45.35 
  4      8  Levi Rossman               18:03.01 
  5     10  Landon Troftgruben         18:31.35 
  6   ( 12) Noah Yahnke                18:45.78 
  7   ( 13) Lane Dullum                19:07.43 

  3.    78  Valley City                   
========================================
  1      9  Corben Golovanoff          18:13.46 
  2     15  Keegan Couture             19:24.65 
  3     16  Luke Plagens               19:28.45 
  4     18  Connor Pfennig             20:03.05 
  5     20  Daniel Wintch              20:45.15 



---------------------------------------------------------------------------
INDIVIDUAL RESULTS: VARSITY BOYS
---------------------------------------------------------------------------

Place Tea/Tot  No.  Name                  Grade Team                           Time    Pace     
===== ======== ==== ===================== ===== ============================== ======= ===== 
    1   1/7     380 Justin Smith             11 West Fargo                     16:44.4  5:24 
    2   1/8     319 Conner Asche             12 Shanley                        17:13.9  5:33 
    3   2/8     327 Andrew Hultin            11 Shanley                        17:15.6  5:34 
    4   3/8     320 Jonathon Asche           10 Shanley                        17:17.1  5:34 
    5   4/8     334 Ben Ostlie               12 Shanley                        17:20.9  5:36 
    6   2/7     377 Lincoln Retzlaff         11 West Fargo                     17:42.5  5:42 
    7   3/7     371 Nicholas Anderson        11 West Fargo                     17:45.4  5:43 
    8   4/7     378 Levi Rossman             10 West Fargo                     18:03.1  5:49 
    9   1/5     348 Corben Golovanoff         9 Valley City                    18:13.5  5:52 
   10   5/7     381 Landon Troftgruben        9 West Fargo                     18:31.4  5:58 
   11   5/8     325 Noah Geffre              11 Shanley                        18:40.2  6:01 
   12   6/7     384 Noah Yahnke              10 West Fargo                     18:45.8  6:03 
   13   7/7     373 Lane Dullum              11 West Fargo                     19:07.5  6:10 
   14   6/8     335 Jeffrey Porter           12 Shanley                        19:16.4  6:13 
   15   2/5     346 Keegan Couture           12 Valley City                    19:24.7  6:15 
   16   3/5     351 Luke Plagens             12 Valley City                    19:28.5  6:17 
   17   7/8     324 Quinn Carroll             7 Shanley                        19:37.9  6:20 
   18   4/5     350 Connor Pfennig           11 Valley City                    20:03.1  6:28 
   19   8/8     326 Charlie Hapka            12 Shanley                        20:19.9  6:33 
   20   5/5     354 Daniel Wintch            12 Valley City                    20:45.2  6:41